Ostukorvis ei ole tooteid.

Kaardikompass PRO2

  • Läbipaistev kompass looduses orienteerumiseks
  • Mõõtkava 1:24000; 1:25000 ja 1:62500 kilomeetrites ja miilides
  • Ideaalne vahend kaardi peal suunade, asimuutide ja kauguste määramiseks
  • 360 kraadi pöörlev kompassi osa
  • Tugevast läbipaistvast plastikust

✅ Kaup kätte 1-3 tööpäevaga
✅ TASUTA tagastamine ja vahetamine

11,99 

Laos

82% TELLIMUSTEST JÕUAB SINU PAKIAUTOMAATI 1-2 TÖÖPÄEVA JOOKSUL

Kirjeldus

Kaardikompass on oluline tööriist matkajatele, telkijatele ja teistele välitegevuste harrastajatele, kes peavad suutma liikuda looduses orienteerudes. See tööriist võimaldab teil määrata suuna ja hoida kindlat kursi, järgides kaardil olevaid juhiseid.

Kaardikompass on tavaliselt varustatud magnetilise nõelaga, mis pöörleb vabalt, kuid on siiski suunatud magnetpõhjapooluse poole. Lisaks on sellel ka skaalad ja joonlauad, mis võimaldavad teil kaarti täpsemalt lugeda ja suunda määrata.

Kaardikompassi kasutamiseks peate teadma mõningaid põhilisi orienteerumisvõtteid ja kaardi lugemise oskusi. Kui olete nende oskuste omandanud, võib kaardikompass olla teie parim kaaslane matkamisel, telkimisel, geopeituse ja muudel välitegevustel.

Kaardikompass on tavaliselt valmistatud vastupidavast plastikust või metallist, mis tagab selle vastupidavuse ja pikaealisuse. See on kompaktne ja kergekaaluline, mistõttu on seda lihtne kaasas kanda oma seljakotis või taskus. Kaardikompassi saab kasutada ka koos teiste seadmetega, nagu GPS, et saavutada veelgi täpsem navigeerimine looduses.

Kokkuvõtvalt on kaardikompass vajalik tööriist igale matkajale ja välitegevuste harrastajale, kes peab orienteeruma looduses. See on vastupidav, täpne ja kompaktne seade, mis aitab teil leida õiget suunda ja hoida kindlat kursi, mis on oluline matkamisel ja telkimisel.

suunade ja asimuutide määramiseks

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Kaardikompass PRO2”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

© 2022 Unicorn Digital OÜ
0
Sinu ostukorv
Toode lisatud Ostukorv uuendatud Toode eemaldatud

Ostukorvis ei ole tooteid.