Ostukorvis ei ole tooteid.

Embleemid

Avasta meie rikkalik valik kvaliteetseid embleeme, mis sobivad suurepäraselt igale seljakotile, riietusele või muule tekstiilpinnale. Meie tootevalikust leiad peamiselt Eesti lipu embleemid, mis on suurepärane võimalus näidata oma armastust ja uhkust Eesti vastu.

Meie embleemid on valmistatud vastupidavatest materjalidest, et tagada pikaajaline kasutus ja kõrge kvaliteet. Saadaval on nii traditsioonilised tekstiilist tikitud embleemid kui ka modernsed PVC materjalist variandid. Tekstiilist embleemid on valmistatud Eestis, rõhutades kohalikku käsitööoskust ja kvaliteeti. Tikitud disain tagab Eesti lipu märkidele erakordse detailirohkuse ja elava värvikirevuse, mis püsib ka pikaajalisel kasutamisel.

Lisaks tekstiilist variantidele pakume ka PVC materjalist embleeme, mis on eriti vastupidavad ja veekindlad. Need on ideaalsed kasutamiseks välitingimustes, kaitstes kaunistust niiskuse ja kulumise eest. PVC embleemide sileda pinnatöötluse tõttu on nad samuti lihtsasti puhastatavad, säilitades oma värske ilme pikema aja jooksul.

Kõik meie embleemid on varustatud tuueva velcro takjakinnitusega, mis võimaldab neid hõlpsasti kinnitada ja eemaldada erinevatelt pindadelt ilma kangast kahjustamata. See muudab embleemid ülimalt mitmekülgseks lisandiks igapäevases kasutuses, võimaldades kohandada ja isikupärastada oma varustust vastavalt soovile.

Meie e-poes leiduvad märgid on suurepärased kingitused sõpradele ja pereliikmetele, kes hindavad Eesti kultuuri ja pärandit. Samuti on need praktilised ja stiilsed valikud matkajatele, reisijatele ning patriootilistele sportlastele, kes soovivad oma riietust või varustust isikupärasemaks muuta.

Tutvu meie veebipoes saadaval olevate embleemidega ja vali välja need, mis kõige paremini väljendavad sinu isiklikku stiili ja väärtushinnanguid. Meie embleemidega saad lihtsasti näidata oma toetust ja armastust Eesti vastu, samal ajal lisades oma riietusele või varustusele ainulaadset iseloomu.

Näitan kõiki 3 tulemust

© 2024 Unicorn Digital OÜ
0
Sinu ostukorv
Toode lisatud Ostukorv uuendatud Toode eemaldatud

Ostukorvis ei ole tooteid.

TASUTA tarne tellimustele alates 100€!