Ostukorvis ei ole tooteid.

Matkapood Toidupakk.ee pakub lisaks toidupakkidele ka matkavarustust - kas teadsid?

Lisaks Tactical Foodpacki ja Meki kergetele matkatoidupakkidele varustab Toidupaki matkapood sind põhjalikult ka matkaks, eriolukorraks, kalastusretkeks või jahil käiguks. Või siis niisama mõnusaks jalutuskäiguks looduses.

Tipptasemel matkavarustus aitab sinul ja su kaaslastel nautida loodust, liikumist, värsket õhku ja meeldivat seltskonda. Toidupakk.ee matkapood koondab valiku vaid parimatest toodetest, mis aitavad kaasa eduka matka toimumiseks. Tootevalik on koostatud selliselt, et saaksid kõik vajalikud asjad ühest kohast. 

Matkavarustus peab olema ennekõike kerge ja vastupidav, siis sujub kõik muu ka oluliselt mugavamalt. Niisiis teebki Toidupaki suurim matkafänn Marten ülevaate mida matkale üldse kaasa võtta ning millist matkavarustust matkapoest üldse hankida.

Matkavarustus kotti ja minek

Matkapood Toidupakk.ee
Matkapood Toidupakk.ee

Toidupakk.ee matkapoest leiad hulgaliselt matkavarustust tootjalt MIL-TEC. See kaubamärk on tegutsenud juba 1990ndatest ning keskendub oma toodete parendamisele nii, et need vastaksid eriüksuste, politsei ja kõikide tavatarbijate vajadustele saada hakkama karmides välitingimustes, matkavarustusele mõtlemata ja keskendudes vaid eesmärkide täitmisele.

Puhas joogivesi

Kodust välja minnes on puhas joogivesi kohe kaasas ja kus veel oleks seda parem hoiustada kui mitte praktilises camelback joogikott-seljakotis. Kasutamiseks matkal, rännakutel, motokrossi enduurodel, mootorrattaga sõites ja mujal, kus vedeliku tarbimiseks eraldi pudeli tassimine on ebamugav või võimatu. Kotil on 3-liitrine suur vedelikukott, praktilised reguleeritavad õlarihmad, rinnarihm ja kaks kanderihma. Mil-Teci camelpack joogikott on valmistatud kasutades antibakteriaalset tehnoloogiat, mis tähendab, et see aitab hävitada kuni 600 eri liiki bakterit. Koti sisule on lisatud ohutut antibakteriaalset ainet mis säilib ka kuumapoolse veega pestes. 

Aga iga matkaja teab, et keset metsa on puhta joogivee hankimine keeruline. Allikaid on vähe ja jõest-järvest ei julge otse juua. Siinkohal on suureks abiks veepuhastustabletid, Katadyn Micropur Forte, mis sisaldavad hõbedaioone ja seeläbi puhastavad saastunud vee bakteritest, viirustest ja algloomadest.

Toit

Pole vist vajagi pikemalt peatuda matkatoitudel, sest on siililegi selge, et matkale võetakse kaasa Toidupakk.ee matkapoest mugavad külmkuivatud ja imekerged Tactical Foodpacki ja Meki matkatoidud

Lisaks nendele võib loomulikult kaasa võtta ka tooraineid ja lõkketulel või matkapliidil lisaks ka ise hõrke roogasid valmistada kui viitsimist on ja ruumi kotis üle jääb.

Matkapood soovitab - kvaliteetne matkapliit teeb elu metsas tunduvalt mugavamaks

Matkapoest tasub statsionaarsesse matkavarustusse igal juhul hankida ka matkapliit. Mil-Teci matkapliidid on igal juhul kompktsed, vali suurem või väiksem, ikka võtab vähe ruumi. Lisaks vajad sobiva keermega gaasiballooni, kuid seegi on väike, kaaludes vaid 300g. Keeda vett Tactical Foodpacki või Meki matkatoitude valmistamiseks või pane ise kartul keema – valik on sinu. Oluline on lihtsalt, et matkavarustus sisaldaks kvaliteetset matkapliiti ja keermega gaasiballooni, mis omavahel ühilduvad.

Matku on erinevaid ja kui matkapliit tõepoolest ei mahu, võta kaasa Tactical Foodpacki toidu kuumutuskott kuumutuselemendiga. See võtab kotis vähe ruumi ja on kindel, et soe söök on laual.

Söögiriistad

Toidupaki matkapood on välja valinud matkanõud Wildolt, sest need kvaliteetsed matkavahendid on funktsionaalsed ja loodud kestma pikka aega. Need ühendavad Rootsi disaini ja tootmise meisterlikkuse, et luua tooteid, mis on teistest omasarnastest üle. Wildo tooted on kerged, vastupidavad ja kompaktsed.

Tooteid on Rootsi välitingimustes katsetatud ja parendatud juba üle 35 aasta ning nende kvaliteedis ei ole seetõttu vähimatki põhjust kahelda.

Eriti tore on nende kolm-ühes “nuhvel” ehk nuga-kahel-lusikas lahendus, mis tähendab, et pead kolme asja asemel kaasa võtma vaid ühe. Kui aga ruumi on, siis on hea valik ka Wildo söögiriistade komplekt, mis sisaldab lisaks ka kokkuvolditavat tassi ja sügavat, kergesti puhastatavat kaussi.

Matkalaud

Õhtul lõkketule ääres päeva kokku võttes ja lobisedes on mugav kasutada matkalauda. See on kerge alumiiniumraamiga ning seda saab mugavalt lapikuks voltida. Eks ole mugavam see autosse pista, aga ei ole võimatu seda ka seljakoti külge kinnitada. Kata laud ja võta matkapäev mõnusasti kokku.

Valgus

Võta kaasa mugav “käed vaba” pealamp. Näiteks kalastusretkel, varahommikul ja õhtusel ajal on pealamp asendamatu kaaslane! Mil-Teci pealampi kasutavad ja hoiavad alati matkavarustuse hulgas lisaks kalameestele ka professionaalsed jalgratturid, matkajad, tervisesportlased ja nö kodused kasutajad. See lamp on vastupidav ja pika elueaga, mis tähendab, et ei vaja muud hooldust peale patareide vahetuse.

Praktiline Mil-Teci pealamp kiirgab valget CREE XPE valgust ja punast LED valgust. Valgusvõimsus on valgel valgusel 200 luumenit ja punasel valgusel 30 luumenit. Mõlemat värvi valgustust saab eraldi nuppudest sisse ja välja lülitada, kasutades selleks eraldi spetsiaalseid nuppe. 

Punane valgus kiirgab väiksema valgusvihu, ent valgustab ümbritsevat siiski piisavalt, et oleks turvaline liikuda. Seda on vaja näiteks siis, kui metsas liikudes on vaja märkamatuks jääda. Samuti on punase valgusega pealamp hea näiteks rattasõidul kui on vajadus kõrgemalt paremini näiteks autojuhtidele silma paista. Keera lihtsalt punases režiimis pealamp kuklale, soovi korral pane see ka vilkuma ning oledki juba väga kaugelt nähtav.

Veel leiad meie matkapoest 1x15cm ja 1,5x15cm läbimõõduga valguspulgad, mis töötavad ilma elektrienergiata. Heledust aktiveeritakse pulga klõpsamisega. Valguspulga kasutatavus on peaaegu piiramatu. See töötab isegi vee all. See on väga väike ja kerge ning mahub igasse kotti. Seda on hea kasutada telgis, koobastes, mõnes ootamatus elektrita olukorras kui ei ole ka taskulampi vmt käepärast. Kindlasti tasub neid hoida ka autos, paadis või muus sarnases kohas enda läheduses ootamatuteks olukordadeks. Ja et olla telgireisil kursis ka maailmauudistega + laadida telefoniakut + valgustada ümbrust, võta kaasa ka dünamo- ja päikesepatareiga raadio-akupank. See on raadio, akupank ning LED lamp kolm-ühes. Laadimise pärast ka muretsema ei pea, sest võimalusi raadiot laadida on mitmeid. Sellel 1200-2000 mAh multifunktsionaalsel raadiol on laadimisvõimalusi lausa kolm – käsivänt, päikeseenergiaga laadimine või laadimine USB kaabliga. Seega ei jää see ühelgi juhul hätta ja laetud saavad korraga nii uudiste edastaja kui taskulamp.

Soojus

Jahedamas matkajatele on oluline saada sooja lõkketulest või soojendist. Lõkke alustuseks tasub matkavarustus täiendada tulepulgaga, mis peab vastu ka niiskusele, vastupidiselt tikupakile. Veel on aga olemas gaasisoojendi, mis ühildub samuti ülikerge gaasiballooniga ja kui juba matkapliit on kaasas, pliidi gaasibaloon ka soojendile. Kui gaasisoojendi kaalub u 330g. Soojendiga on kaasas põhjalik kasutus- ja ohutusjuhend, kott kuhu soojendi sisse panna ja jalad gaasibaloonile, mis tagavad maapinnal soojendi stabiilsuse. Soojendi süütamiseks ei ole vaja tikke vaid see toimib sisseehitatud elektrilise süütajaga.

Vihmase ilmaga tagab sooja olemise ka kvaliteetne vihmakeep, mille küljel asuvad trukid võimaldavad selle lahti teha ning presendina kasutada. Soovitame selle samuti meie matkapoest püsivasse matkavarustusse hankida.

Hügieen

Pikkadel matkadel on oluliseks matkavarustuse osaks kindlasti dušš. Ujumas käies saab muidugi ka puhtaks, aga seepi ju järves või jões ei kasuta. Sellisel juhul on suureks abiks välidušš, mis soojeneb päikese käes ja mahutab lausa 20L vett.

Kui aga õues on juba jahe, saab end täiesti edukalt värskendada ka telgis. Selleks on Tactical Foodpack välja mõelnud toote nimega Outdoor Shower, mis on põhimõtteliselt suur niiske salvrätt. Lisa vaid 10ml vett ja puhasta end üle terve keha. Toode ei vaja maha loputamist. Nahk jääb puhtaks ja niisutatuks.

Esmaabi

Ülioluline on valmis olla meditsiinilisteks ootamatusteks. Toidupaki matkapood müüb ülimalt kompaktset Mil-Teci esmaabikomplekt, mis ei võta kotis praktiliselt üldse ruumi. Seda saab kaasas kanda nii käe- kui seljakotis, seda on hea panna autosse, kontorisahtlisse või töölauale. Eriti kasulik on see aga matkakotis, sest muudel eelkirjeldatud juhtudel on rohkem võimalusi kui sügavas metsas matkal olles. Selles esmaabikomplektis on kõik vajalik, et katta kõik väiksemad traumad. Samuti sobib eelpool mainitud Tactical Foodpack Outdoor Shower pantenooli sisalduse tõttu ka pinnapealsete kriimustuste ja haavade puhastamiseks.

Lisaks tasub matkavarustuse ja ka kalastusvarustuse jm hulgas alati hoida valuvaigisteid, söetablette ja muid vajalikke ravimeid ootamatuteks juhtumiteks.

Matkapood aitab õigete jalanõude leidmisel

Hea meel on tõdeda, et esimesed sammud on Toidupaki matkapood astunud matkavarustuse täiendamiseks matkasaabaste näol. Ja needki, nagu Toidupaki toidud, on taktikalised. 

Need saapad on mõeldud kasutamiseks eri maastikuga tingimustes. Olgu see siis metsarada, kivine pind, liivaluited või mudane sooala. Tugeva libisemisvastase haarde annavad korralik muster ja välistalla materjal. Nende sisetald on ilmselt juba kõikidel matkasaabastel sarnaselt jooksujalatsidega pehme ja hingav. See tagab mugavuse, kerge kaalu ja lihtsa hooldamise.

Kõrgemad sääreosad fikseerivad jala ja nii väheneb liikvel olles hüppeliigese vigastuste tõenäosus. Kuna saapad on mõeldud kasutamiseks erinevates tingimustes, on neil kohe olemas teatav vettpidavus. Küll aga paduvihmas või üle ojades kahlates on ikkagi oht, et saapad peavad ohverdama mõningase hingavuse. Tehisvõrgust ja muudest kangastest valmistatud paneelid tagavad saabaste hea hingavuse.

Niisiis tasub Toidupakk.ee matakapood valida matkavarustuse täiendamise kohaks, sest meiegi täiendame oma valikut pidevalt ja lähtume klientide soovidest ning vajadustest.

E-post: tellimus@toidupakk.ee
Tel: (+372) 50 393 48
Postiaadress: Vae 4, Tallinn
© 2024 Unicorn Digital OÜ
0
Sinu ostukorv
Toode lisatud Ostukorv uuendatud Toode eemaldatud

Ostukorvis ei ole tooteid.

TASUTA tarne tellimustele alates 100€!