Ostukorvis ei ole tooteid.

Matkamadratsid

Matkamadratsid - kvaliteetne uni on õnnestunud matka alustala

Seiklusrohkele matkale asudes on oluline mitte ainult varustuda hea telgi ja magamiskotiga, vaid ka valida endale sobiv matkamadrats või matkamatt. Toidupaki matkapoest leiad kiirelt matkajate poolt testitud ja soovitatud matkamadratsid, et tagada mugav ja muretu uni ka kõige keerulisemates tingimustes.

Kuidas valida sobivat matkmadratsit?

Isetäituvad matkamadratsid: Isetäituvad matkamadratsid pakuvad pehmemat küljealust, mis täitub õhuga vaid mõne minutiga. Need on kerged, õhukesed, kuid mugavad ning sobivad kasutamiseks telgis, maapinnal või põrandal. Isetäituvatel matkamattidel on spetsiaalsed kotid ja rihmad, muutes nende kaasaskandmise ja transportimise lihtsaks.

Madratsitel ja mattidel on erinevad omadused ja lisafunktsioonid, seega on oluline enne ostu sooritamist tutvuda tootekirjeldustega. Näiteks, kui soovite mitut madratsit ühendada suurema magamisala loomiseks, kontrollige, kas madratsitel on vastavad kinnituskohad. Veenduge, et valitud matkamatt või madrats sobib ideaalselt teie telgi mõõtmetega.

Matkamatid: Matkamatid on ideaalsed kaaslased matkale - mugavad, libisemiskindlad, kerged ja lihtsasti kaasavõetavad. Tavaliselt valmistatakse neid materjalidest nagu EVA ja XPE vaht, tagades piisavalt mugava magamisaseme. Valikus on erineva tihedusega matkad, kus suurem tihedus tagab pehmemat magamiselamust. Lihtne rullida ja kinnitada seljakotile.

Milline matkamadrats valida?

  • Isetäituvad madratsid: Kerged, kompaktsed, soojad. Vajavad õhuga täitmiseks minimaalset pingutust.
  • Matkamatid: Kerged, koheselt kasutusvalmis, vastupidavad. Hea kaalu ja hinna suhe, sobivad kiireks puhkepausiks.
  • Õhkmadratsid: Kerged, kompaktsed, mugavad. Sobivad neile, kes soovivad looduses maksimaalset mugavust. Vajavad pumpamiseks lisavarustust.

Matkamadratsite valikul tuleks lähtuda kindlasti ka ilmastikuoludest ja õhutemperatuuridest. Soojemate ilmade puhul mängib olulist rolli madratsi mugavus, pehmus - et oleks mõnus magada. Küll aga jahedamate ilmade puhul ja eriti miinuskraadidega telkimisel on oluline matkamadratsi võime isoleerida maapinnalt tulevat külma. Eri madratsitel on erinevad omadused, kui hästi nad külma eest kaitsevad. Jahedamate ilmadega telkides kipub öösel külm ligi tulema just altpoolt, kus magamiskoti soojustusmaterjal on keha raskuse all kokku surutud.

Näitan kõiki 5 tulemust

© 2024 Unicorn Digital OÜ
0
Sinu ostukorv
Toode lisatud Ostukorv uuendatud Toode eemaldatud

Ostukorvis ei ole tooteid.

TASUTA tarne tellimustele alates 100€!